HAKKIMIZDA


Zeybek Proje A.Ş.; kurulduğu 03.04.2000 tarihinden günümüze ulaşan üretim ve hizmet faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. İşletmemiz, 2000 yılında üretim bölgelerinden Bitlis Bölgesine, içinde inşaat ve yapı malzemelerinin de bulunduğu, geniş bir yelpazede malzeme nakliyesi faaliyetini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Zamanla hizmet bölgesinde inşaat ve yapı malzemesi ticaretinde yaşanan boşluk sebebiyle bu alanda da faaliyetlere başlamış; ulaştırma araçlarımızın vasıfları, inşaat ve yapı malzemeleri alım ve satımında nakliye sorunlarıyla karşılaşılmaması ve ürünlere kolay erişim ile tüm bu faaliyetlerin düşük maliyete dayanması sayesinde ticaret alanında da adını geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır.
İşletmemizin sunmuş olduğu hizmetlerde, sahip olduğumuz meslek ahlakı ve disiplini sayesinde elde edilen sermaye ile bina inşaatı, elektrik tesisi ve bakım onarım işleri ihaleleri de faaliyet alanımıza dahil olmuştur. Bu sayede firmamız; ülkemizin farklı bölgelerinde yüklendiğimiz ihaleli işlerde, taahhütlerimizi başarılı ve zamanında yerine getirmemizden dolayı tercih edilen bir işletme halini almıştır. İşletmemiz; Hafif Yapı Malzemesi (Bims Blok-Tuğla) üretimimiz, İnşaat malzemesi alım-satım ve bina inşaat faaliyetlerimizi Bitlis’te; Elektrik AG-YG (OG) Tesis, Arıza Onarım ve Bakım, Elektrik Sayaçlarının Okunması, Elektrik Kesme ve Açma, Sayaç Değiştirme İşleri kapsamında ise Aydın, Manisa ve Denizli bölgelerinde faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmektedir. Elektrik Tesis ve Hizmet faaliyetlerimizin de dönemsel olarak yoğunlaştığı Aydın bölgesinde çağın öncü sektörü olan elektrik üretimi alanında halen inşası devam eden 3,8MWkapasiteliGESyatırımımız bulunmaktadır. Değişmez prensiplerimiz daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Hizmet faaliyetlerimizin niteliği itibariyle yoğun olarak insan ve mevcut kaynakların yönetimine dayalı olması, titizlikle yürütülmesi hususundaki farkındalığımız ve alanlarında uzmanlaşmış ve özverili kadromuz sayesinde firmamız bugün faaliyet alanlarında başarılı ve çokça tercih edilen işletmeler arasında yerini almaktadır.
Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı; ‘Hizmette dürüstlük ve kalitedir’ prensibiyle çalısan Dikyer Elektrik, çağın gerektirdiği standartlarda proje-taahhüt uygulamalarını gerçekleştirmek, can ve mal güvenliğini en üst düzeyde tutacak sekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Şirketimiz, taahhüdü altında bulunan tüm yapım ve hizmet işlerini; gücünü özverili yönetimi, tecrübeli teknik personelleri, öz malı araç ve iş makinesi parkı, geçmişte sonuçlandırdığı yapım ve hizmet işlerinden alarak; çevre ve güvenlik sartlarına uygun , kaliteden ödün vermeden, teknik bilgi birikimi ile gerçekleştirmektedir. Elektrik Tesis İşleri, ENH İşleri, Elektrik Sayaçlarının Okunması, Kesme ve Açma İşleri ve Mekanik Sayaçların Değiştirilmesi İşleri, Elektrik Arıza Onarımı ve Bakım İşleri alanlarında çözüm ortağınız olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.